2015 İlkbahar Yaz Trenleri – Midi Etek Modelleri

2015 İlkbahar Yaz TrenleriMidi Etek Modelleri

Sevgili moda bağımlıları 2015 yaz trendlerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü dünyaca ünlü pek çok markanın yaz için hazırladıkları tasarımlarda en çok midi etekler kullanılmış. Yani diz altı etek modelleri. Diz altı etek modellerinde ise diz altı kalem etek modelleri ve transparan detaylı midi etekler tercih edilmiş.

Farklı bir tasarım olan midi etekler yanlış kullanıldığında ise boyunuzu keserek sizi olduğunuzdan çok daha kısa gösterebilir. Bu nedenle midi etek giyerken nelere dikkat etmek gerektiğini burada sizlerle paylaşmak isteriz. Eğer boyunuz kısa ise ya da bacak boyunuz kısa ise midi etek sizin için bir risk oluşturuyor demektir. Ancak bu hiç midi etek giyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Doğru kombinlerseniz neden olmasın. Kısa boylu ve minyon kadınların midi etek tercihlerinin boyu dizinizin hemen altında olmalıdır. Yani dikkat edilecek husus eteğin boyu daha fazla aşağıya inmemelidir. Ayakkabı tercihiniz ise kesinlikle topuklu olmalıdır ve bilekte biten tarzda olmamalıdır.

Uzun boylu kadınlar midi etekleri kullanırken etek boyunun baldırlarında olmasını tercih etmelidirler. Kısa boylu kadınlardaki ayakkabı kuralı uzun boylu kadınlarda da geçerlidir. Yani midi eteklerin altına mümkün olduğunca bacakları kesmeyecek ayakkabıları tercih etmekte fayda vardır. Midi etek kombini yapılması bir miktar zor olsa da doğru yapıldığında ortaya gerçekten harika bir sonuç çıkabilir. Midi etek kombinleri hakkında fikir sahibi olmak için galerimizi gezebilirsiniz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.