2015 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri

2015 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri

Sevgili moda bağımlıları 2015 yazının makyaj modası hakkında bir fikriniz var mı? Biz sizi hemen aydınlatalım bu konuda. Çünkü 2015 yaz makyaj trendleri belli oldu bile.

Kırmızı ruj trendi

Çok severiz çok da beğeniriz kırmızı ruju. Kimi cesaret edemez pek sürmeye, kimi de sürer ve tüm bakışları üzerine toplar. 2015 yazının en trend ruj rengi kırmızı olacak. Bu yaz kıpkırmızı dudaklara hazır olun.

2015 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri - kırmızı ruj modası

Buğulu göz makyajı

Hoş durur, gizemli durur ve bakışları derinleştirir bu makyaj türü. Açıkçası trend olmasına çok sevindik çünkü en güzel makyaj türlerinden biridir kendisi.

Buğulu göz makyajı

Likit eyeliner modası

Dünyaca ünlü pek çok markanın defilesinde ucu uzatılmış likit eyelinerle yapılmış göz makyajı görüyoruz. Buğulu göz makyajı ile de kullanıldığında harika bir tarz yaratan bu makyaj türü de yazın trendleri arasında.

Likit eyeliner modası

Turuncu ruj modası

Son günlerde çok trend olan turuncu rujlar 2015 yazında da moda olmaya devam edecek. Turuncu rujlar doğru kullanıldığında muhteşem bir makyaj çıkıyor ortaya.

Turuncu ruj modası

Vişne çürüğü rengi ruj modası

Yıllardır kullanılan bir renktir vişne çürüğü rengi. Çok sevilir ve tercih edilir. Sevgi karşılıksız değil demekki. Çünkü bu güzel renk yaz ayında çok trend olacak. Yalnız size küçük bir makyaj tüyosu verelim, ruj rengi makyajda çok önemlidir. Yani seçtiğiniz rujunuz aslında makyajınızın tüm havasını bir anda değiştirebilir ve yapacağınız çok basit bir hata sizi yerin dibine sokabilir.

Nedir bu hata? kırmızı ya da turuncu bir ruj tercih ettiniz bir de simli far sürdünüz, üzerine fondöteniniz de ben buradayım diye adeta bağırıyor. İşte bu bittiğiniz andır. Çünkü dünyanın en yanlış makyajıdır bu. Eğer ruj renginiz canlı ve baskın bir renkse yüzünüzün diğer bölgeleri natürel renklerde olmalı, ya da dikkat çeken tonlar kullanılmamalı. Mesela simli bir far ile canlı bir ruj asla olmaz. Bu da bizden size küçük bir makyaj tüyosu olsun.

Vişne çürüğü rengi ruj modası

Mavi, pembe, lila far modası

2015 yazı renklerin öne çıktığı yazlardan biri olacak. Eğer renkli farları seviyorsanız bu yaz yaşadınız. Çünkü başta mavi tonlarında farlar olmak üzere, pembe tonlarındaki ve lila tonlarındaki farlar oldukça popüler.

Mavi, pembe, lila far modası

Makyajsız gibi duran makyaj şekilleri

Bir kaç sezondur moda olan sanki yüzde hiç makyaj yokmuş gibi duran yumuşak tonlarda yapılan ama hafif olan makyajlar bu yaz çok moda. Pembe bir ruj, gene pembe tonlarında belli belirsiz bir allık ve kapatıcılarla yapılan bu makyaj doğru yapılırsa muhteşem duruyor.

yok gibi makyaj modası

Dumanlı göz makyajı trendi

2015 yazının göz makyajı trendlerinin başını dumanlı gözler çekiyor. Göz kapağının yumuşak uçlu bir eyeliner ile tamamen doldurulması ile yapılan bu makyaj muhteşem bakışlar yaratıyor.

Dumanlı göz makyajı trendi

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.