2015 İlkbahar Yaz Güzellik Trendleri

2015 İlkbahar Yaz Güzellik Trendleri

Sevgili moda bağımlıları New york moda haftasında 2015 ilkbahar yaz trendleri modaseverlerin beğenisine sunuldu. Yaz aylarının trendleri ve yaz aylarının en trend makyajları hakkında bol miktarda bilgi sahibi olduk.

2015 ilkbahar yaz makyaj modası

2015 yaz makyaj trendlerinde en çok far modası gözümüze çarpıyor. Gzö kapaklarına sürülen renkli farlar ve koyu renk farlar hepsi de son derece trend.

2015 İlkbahar Yaz Güzellik Trendleri - 2015 yaz makyaj trendleri

Yokmuş gibi görünen makyaj

Sadelik bu yaz oldukça trend. Abartılı renklerin moda olduğu bir yaz yaşayacağız. Ancak abartıyı sevmeyen sadelikten hoşlananlar da unutulmamış. Yokmuş gibi duran sade makyajlar da yazın trendleri arasında yer alıyor.

2015 İlkbahar Yaz Güzellik Trendleri - yokmuş gibi görünen makyaj

At kuyruğu saç trendi

Arkadan toplanan at kuyruğu saç modelleri yıllardır belkide en çok kullanılan saç modellerinden biridir. Daha genç ve enerjik görünmek için bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım ya da özel bir gece için de son derece uygun olan at kuyruğu saç modeli 2015 yazının trend saç modelleri arasında yer alıyor.

2015 ilkbahar yaz saç trendleri - at kuyruğu saç modeli

Geçici dövme modası

Kalıcı dövme yaptırmak istemeyenlerin tercihi olan geçici dövmeler bu yaz çok moda. Kolunuza, omzunuza, ya da boynunuza istediğiniz herhangi bir bölgenize istediğiniz şekli yaptırabilirsiniz. Şık ve trend bir görüntü olacaktır.

geçici dövme modası

2015 tırnak süslemesi trendleri

Metalik ojeler şuan için son derece trend iken yaz döneminde tırnaklar üzerine yapılan süslemeler de son derece popüler olacak. Keyifli ve eğlenceli bir trend olsa gerek.

tırnak süslemeleri - 2015 ilkbahar yaz trendleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.