2015 İlkbahar Yaz Erkek Modası

Tıpkı kadın modası gibi erkek modası da sürekli değişen bir akıma sahip. 2015 ilkbahar yaz erkek modası bunun en güzel örneği aslında. Bu yaz erkek modasında son derece farklı ve oldukçada güzel kıyafetler trend diyebiliriz. Giyimine özen gösteren erkeklerin bu yazımızı çok dikkatli okumalarını öneririz. Çünkü geçen sezonlara oranla bu sezonun trend parçaları oldukça değişik.

2015 İlkbahar Yaz Erkek Modası

Öncelikle 2015 erkek modasında ilk göze çarpan detay renkler oluyor. Eğer renkleri seviyorsanız şanslısınız ama sevmiyorsanız alışsanız iyi olur. Çünkü özellikle erkek modasında pastel tonları bu yaz çok trend. Bebek mavisi bir pantolon üzerine keten bir gömlek harika bir kombin olabilir. Ya da tam tersi şeklinde de kombinler yapabilirsiniz. Üstlerde renk kullanmak erkekler için çok daha kolaydır. Pastel tonlarında bir gömlek ya da bir tişörtle beraber altınıza giyeceğiniz sade renk bir pantolon çok güzel bir tarz yakalamanızı sağlayacaktır.

Çiçek desenli kıyafetler bu yaz heryerde. Bu durum erkek modasına da sıçrası. Yerinde ve abartısız şekildeki çiçekli gömlekler ya da tişörtler 2015 erkek kıyafet trendlerinde oldukça popüler. İnce kot kumaş olan denim kumaş erkek modasında popüler olan diğer parçalardan biri. Çizgiler kadınlarda olduğu gibi erkek modasında da çok popüler.Sade giyinmekten yana olan erkeklerin bu tabularını yıkmak için gelmiş olsa bu trend. Yani desenli kıyafet trendi. Altlarda ya da üstlerde farklı desenlerin kullanıldığı kıyafetler oldukça moda.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.