2015 Gelinlik Modelleri

2015 Gelinlik modelleri

En trend gelinlik modellerini ve pek gelinlik markalarının koleksiyonlarını, ilham verebilecek en güzel gelinlik modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

2015 yılı gelinlik trendlerine baktığımızda farklı tarz ve çeşitliliğe sahip modeller olduğunu görüyoruz. Dünyaca ünlü gelinlik markalarının 2015 koleksiyonunda yer alan modellerden özetlediğimiz modeller hakkındaki bilgileri okumanızı öneririz.

V yaka gelinlik modelleri

Tüm önemli gelinlik markaları anlaşmış gibi 2015 kış gelinlik modelleri ile 2015 yaz gelinlik modelleri içinde V yaka gelinlik modellerini yoğun olarak kullanmışlar. Özellikle kabarık bir gelinlik tercih ediyorsanız ya da dantel ağrılıklı bir gelinlik istiyorsanız yakasının derin V yaka ya da kayık yaka olanlarını tercih edebilirsiniz.

V yaka gelinlik modelleri

Asimetrik etek gelinlikler

2015’in diğer bir farklı trendi de asimetrik etek gelinlikler oluyor. Kabarık tarzda gelinlikler yerine etek kısımları asimetrik kesim olan gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz gelinlikler bu sezon son derece trend.

2015 gelinlik modelleri - Asimetrik etek gelinlikler

Dantel gelinlik modelleri

Bir klasik haline gelen danteller bu sezon da hayatımızda olacak. Asaletin simgesi olan dantel gelinlikler hem çok şık hem de çok popüler.

2015 gelinlik modelelleri - dantel gelinlik modeli

Kısa gelinlik modelleri

Farklı bir tarz gelinlik modasına girmeye hazırlanıyor. Bir kesim hiç sıcak bakmazken diğer bir kesimin farklı ve güzel bulduğu kısa gelinlikler 2015 yılının en trend gelinlik modelleri arasında.

2015-gelinlik-modelleri-kısa-gelinlik-moeli.jpg

Vintage gelinlik modelleri

Eskiye dönüş gelinlik modellerine de sıçradı. Eğer vintage tarzını seviyorsanız bu tarzda olup çok güzel görünen gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Vintage gelinlikler bu sezon çok popüler.

Vintage gelinlik modelleri

Deniz kızı gelinlik modelleri

Duruşu çok güzel olan deniz kızı tarzındaki gelinlikler ise çok önemli gelinlik markalarının en gözde modelleri arasında. Deniz kızı tarzındaki gelinlikler bu sezon oldukça moda olacak. Eğer danteli seviyorsanız dantel detaylı deniz kızı gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Deniz kızı gelinlik modelleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.