2015 Gelin Çiçeği Modelleri

2015 Gelin Çiçeği Modelleri

En trend gelin çiçekleri arasında canlı gelin çiçekleri, yapay gelin çiçekleri, beyaz gelin çiçekleri, pembe gelin çiçekleri ve mor gelin çiçekleri geliyor.

Bu sezon gelinler gerçekten çok şanslı. Çünkü birbirinden farklı seçeneklerde gelin çiçekleri evlenecek tüm gelinlerin beğenisine sunuluyor.

Canlı gelin çiçekleri

Daha taze ve çok daha güzel bir görüntüye sahip olan canlı gelin çiçekleri bu sezon oldukça moda. İçlerinde özellikle beyaz gelin çiçeklerinden yapılmış güzel bir karışım harika olur.

Yapma gelin çiçekleri

Eğer canlı gelin çiçekleri yerine yapay gelin çiçeği tercih ediyorsanız şanslısınız. Çünkü bu sezon birbirinden canlı görüntülere sahip olan ve gerçeğinden neredeyse hiç ayrılmayan yapay gelin çiçekleri oldukça trend.

Pembe gelin çiçekleri

Pek çok kadın pembeyi çok sever. Pembe beyaza çok yakışır. Özellikle bembeyaz gelinliklerin içinde pembe harika bir gelin çiçeği muhteşem bir görüntü yaratacaktır.

Mor gelin çiçekleri

Mor ya da lila renk belki de en beyazla uyumlu renklerden biridir. Özellikle farklı ve son derece renkli bir gelin olmak isteyen kadınların tercihi mor gelin çiçekleri oluyor. Gerçek ya da yapay fark etmez. En canlı mor renklerinden oluşan güzel çiçek aranjmanlarından oluşan gelin buketleri harika bir seçim olabilir.

Kır çiçeklerinden oluşan gelin buketi

Eğer bir yaz düğünü planlıyorsanız size rengarenk kır çiçeklerinden olaşan o harika kır çiçeği gelin çiçeklerini önerebiliriz. Doğal, taze ve trend hepsi birarada.

Kırmızı gelin çiçekleri

Kırmızı olmazsa olmaz zaten. Her yerde olduğu gibi gelin çiçeklerinde de kırmızı karşımıza çıkıyor. Enerjisi yüksek gelinler için en ideal renk kırmızı gelin çiçekleri olsa gerek.

En güzel gelin çiçekleri aranjman örnekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.