2015 Calzedonia Bikini Modelleri

Bu sezon bikini modası gerçekten inanılmaz derecede güzel ve farklı. Ancak 2015 calzedonia bikini modelleri çok ayrı şekilde güzel. Markanın koleksiyonu henüz çıkar çıkmaz tüm dünyada çok yoğun ilgi gördü ve gerçekten çok beğenildi. Çünkü tasarımlar oldukça farklı, güzel, estetik ve çok trend.

 

Markanın bu sezon tasarladığı bikinilerin en büyük farkı kadınların vücut ölçülerine göre tasarımlardan oluşuyor olması. Yani küçük göğüslü kadınların göğüslerini daha kalkık ve daha büyük gösteren bikiniler, büyük göğüslülerinkini daha derli toplu gösteren bikiniler, büyük baseni daha ince gösteren bikiniler calzedonia bikini modelleri arasında en öne çıkan modellerin başında geliyor.

Modeller arasında sezonun renkleri elbette ilk sıralarda yer alıyor. Şeftali tonları, maviler, yeşiller hepsi de markanın koleksiyonunda bolca yer alıyor. Bunun yanında siyahtan vazgeçemeyenler için oldukça güzel siyah bikini modelleri de yer alıyor. Straplez bikiniler, kaplı bikiniler, üçgen bikiniler hepsi de calzedonia tasarımlarının 2105 koleksiyonunda bolca var.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir