2015 Bahar Kombinleri

Bahar ayları içinde ilkbahar, mevsimler içinde en sevilen aylardır. Bu nedenle 2015 bahar kombinleri ayrı bir önem kazanır. Kışın bitişini ve yazın gelişini müjdeleyen ilkbahar, insanların renkli giyinmekten ve kalın paltolarından kurtulup şık giyinmek istedikleri bir mevsimdir. Bu yüzden moda dünyası bahar ayında çok canlanır.

2015 Bahar Kombinleri

Bu bahar da son dönemin en renkli zamanlarına girmeye hazırlanıyor. En güzel bahar kombinlerini merak ediyorsanız galerimizi gezebilirsiniz. Öncelikle bahar ayı çok sıcak ve çok soğuk olan bir dönem değildir. Bu nedenle genelde arası kıyafetler giyilir.

Burada sizlere önerebileceğimiz bahar kombinleri ince şık bir hırka, altına kısa bir etek. Diğer bir kombin ince beyaz bir tişört, altına siyah kalem etek ve üzerine ince bir derimont. Renkli pantolonlar bu bahar ve yaz aylarında oldukça moda. Renkli bir pantolon ya da beyaz yırtık bir jean ile üzerine blazer ceket ile yaptığınız kombin harika bir tarz olacaktır. Bu arada baharın ruhuna yakışan çiçekli elbiseler ve altına şık botlar ile üzerine giyeceğiniz ince derimont da gene harika bir kombin olacaktır.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.