2015 – 2016 Sonbahar Kış Abiye Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları beklenen 2015 – 2016 sonbahar kış abiye elbise modelleri trendi belli olmaya başladı. Bu kış abiye modası oldukça şık ve dikkat çekici boyutlarda. Bunun yanında seçenek olarak birbirinden çeşitli alternatifler de sunmuyor değil. Öncelikle sezonun trend abiye modasında canlı renkler çok moda. Kırmızılar, fuşyalar, morlar, pembeler ve şeftali tonları oldukça trend. Bunun yanında siyah her zaman olduğu gibi bu sezon da olmazsa olmazların başını çekiyor.

2015 - 2016 Sonbahar Kış Abiye Elbise Modelleri

Kadife abiye elbise modellerinden hoşlanır mısınız? Özellikle geçen kış kadifeler çok trenddi. 2016 sonbahar kış abiye elbise modellerine bakarsak bu sezonda da kadife abiye elbise modellerinin oldukça moda olduğunu görüyoruz. Aslında kadife kışın rununa en uyan kumaştır. Doğru dikildiğinde ve doğru bir model seçildiğinde adeta harikalar yaratılırken yanlış bir renk ve model seçildiğinde ise kadife sizi korkunça bir hale sokabilir. Bu nedenle kadife abiye elbise tercihinizi renk olarak siyah, kırmızı ve bordodan yana yapmaya çalışın. Risk almaya gerek yok.

Bir kaç sezondur moda dünyasının içinde olan payetli abiye elbise modelleri de 2016 kış abiye elbise modelleri içinde oldukça trend bir durumdalar. Mini payetli abiye elbise modellerini ya da uzun olanları tercih ederek son derece tarz ve şık bir gece kıyafeti oluşturabilirsiniz. Özellikle şubat gibi tam kışa denk gelen bir organizasyon için arıyorsanız uzun kollu payetli abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

Gelelim dantelin asaletine ve bitmek bilmeyen trend olma durumuna. Dantel abiye elbise modelleri bu sezonda da oldukça moda. Özellikle siyah dantel abiye elbise modelleri çok cool duruyor kesinlikle öneririm. Bunun yanında dantel süslemeli abiye elbise modelleri de çok popüler. Dantel ve tül karışımı abiyeler ise son derece şık duruyor.

İddiadan uzak ve sade abiye elbiselerin çok trend olmasının yanında bol dekolteli ve iddialı abiye elbiseler de bu sezon son derece popüler. Kış düğünleri için elbisenizin üzerine şık bolerolar ya da uzun kollu abiye elbiseler tercih edebilirsiniz. 2016 kışının en trendleri arasında deriler geliyor. Deriyi seviyorsanız şunu söylemek isterim deri abiye elbise modelleri de bu kış oldukça popüler. Tamamen deri bir abiye elbise siyah ojelerle ve koyu bir makyajla beraber muhteşem bir kombin olacaktır.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.