2014 Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Eğer bir kış gelini olacaksanız yaz gelinlerinden farklı olarak soğuk bir havada gelin olacağınız için ekstradan gelinliğinizin üzerine giymek için küçük bir bolero yaptırabilirsiniz. Kışlık gelinliklerin zaten yanında kendi ile uyumlu gelinlik bolerosu illaki vardır. Yoksa da yaptırmanızı tavsiye ederiz. Eğer bolero yaptırırsanız böylece istediğiniz tarzda bir gelinliği diktirip üzerine gerek gördüğünüz anda boleronuzu giyebilirsiniz. Boleronuzu beyaz kürkten de yaptırabilirsiniz. Böylece gelinliğinizin üzerinde de ayrı bir hava ve şıklık yaratacaktır. Ayrıca dantel gelinlik bolerosu da fazlaca moda. Gelinliğiniz dantel olmasa bile dantel bolero kullanabilirsiniz. Çok da güzel olacaktır. Ancak en güzeli gelinliğinizle takım olan bir bolerodur.

Bunun yanında uzun kollu gelinlikler de kış gelinleri tarafından en çok tercih edilen gelinlikler arasında. Kolları dantel olan uzun kollu gelinlikler hatta son günlerin en trend gelinlikleri arasında.

Uzun kollu gelinliklerin de havası bir başkadır. Son derece şık ve estetik bir görüntü katar. Dar gelen ve kolları saran eklentiler gerçekten iyiki kış gelini olmuşum dedirtecek şekilde güzel durur.

En güzel uzun kollu gelinlik modelleri

2014 en trend gelinlik modelleri

2014 kış uzun kollu gelinlik modelleri

2014 uzun kollu gelinlik modelleri

dantel kollu gelinlik modeli

gelinlik bolerosu

gelinlik modelleri

kışlık gelinlik modelleri

kollu gelinlik

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.