2014 Moda Trendleri

2014 yılının trendleri artık yavaştan kendini göstermeye başladı. Bazı önemli markalar defilelerinde 2014 modası ile ilgili bir sürü ipucu verdi. Sizler için bir araştırma yaparak 2014 modasına ait önemli bilgiler elde ettik.

Pastel renk kıyafetler

2014 ün en trend rengi pastel olacak. Defilelerde pastel renk en sık kullanılan renk oldu. Bu rengi çok önemli markalar kullandı. Pastel renk üzerine güzel desenlerin olduğu elbiseler ya da etekler 2014 yılının en moda kıyafetleri arasında olacak.

Altın rengi kıyafetler

Pastel rengi ile bitmiyor 2014 e ait trend renkler arasında altın sarısının yeri fazla olacak. 2014 yılı içerisinde gece kıyafeti satın almayı ya da ekleştireceklere duyurulur, altın rengi abiye elbiseler 2014 yılında çok trend olacak. Pek çok ünlü marka altın rengini koleksiyonlarında kullanırken abiye elbise tasarımında kullanmayı tercih etmiştir.

Metalik renk kıyafetler

Eğer metalik renklerden hoşlanıyorsanız önümüzdeki sezon sizin sezonunuz olacak demektir. Çünkü 2014 yılının renkleri arasında metalik renklerin de yeri epey fazla olacak.

Siyah beyaz desenli kıyafetler

Siyah ve beyazı beraber kullanmayı çok sevdi tasarımcılar. Ünlü markalar defilelerinde siyah beyaz çiçek desenli elbiseleri sıkça kullandı. Bu da bize 2014 ilkbaharında siyah beyaz çiçekli elbiselerin çok moda olacağını gösteriyor.

2014 ün en trend kıyafetleri

2014 modası

2014 trendleri

altın rengi abiye elbise modeli

pastel renk elbise

siyah beyaz gece elbisesi

siyah beyaz çiçek desenli kıyafetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.