2014 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

2014 ilkbahar yaz trendlerine baktığımızda tanıdık bazı kıyafetlerin olduğunu görürüz. İşte ilkbahar yaz aylarının en trend kıyafet modelleri.

Püsküllü kıyafetler

Özellikle yaz gecelerinin en güzel kurtarıcısı olan püsküllü kıyafetler bu yazda oldukça moda. Geçen yaz da fazlaca moda olan püsküllü elbiseler bu yaz da sıklıkla göreceğiz. Püsküllü elbiseler kadar püsküllü çantalar ya da püsküllü blüzlerde fazlaca moda.

2014 ilkbahar yaz modası - püsküllü kıyafetler

Fırfırlı kıyafetler

Bir dönem çok trend olan fırfırlı kıyafetler bu yaz gene trend. Fırfırdan hoşlananlar ve özellikle de fırfırlı elbiselerden ya da fırfırlı eteklerden hoşlananlar için güzel bir yaz olacağa benziyor.

2014 ilkbahar yaz trendleri - fırfırlı elbise

Smokin ceketler

Maskülen görünmeyi seven kadınlar smokin ceketleri tercih edebilirler. Çünkü bu yazın öne çıkan trend kıyafetleri arasında smokin ceketler ilk sıraları alıyor. Özellikle serin yaz akşamlarında ya da baharın hafif serin günlerinde smokin ceketler çok iyi bir seçim olacaktır.

2014 ilkbahar yaz trendleri - kadın smokin ceket

Pantolon etekler

Bazı kesimin çok sevdiği, bazı kesimin ise hiç hoşlanmadığı pantolon etekler bu yaz son derece trend. Özellikle en trendler arasında yer alan pantolon etekler bir çok önemli markanın mağazalarını süsleyecek gibi.

2014 ilkbahar yaz trendleri - pantolon etek modeli

Pileli kıyafetler

Geçen sezon da fazlaca popüler olan pileli kıyafetler bu sezonda da çok trend. Özellikle uçuş uçuş görüntüsü ile pileli etekler ve pileli elbiseler bu yaza damgasını vuracak gibi.

2014 ilkbahar yaz trendleri - pileli etek modeli

Yazılı kıyafetler

Özellikle kocaman yazılarla süslenmiş bluz ya da tişörtler aslında gençler arasında uzun süredir trend. Bu yaz boyunca da yazılı kıyafetler fazlaca moda.

yazılı tişörtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.