2014 İlkbahar Yaz Gelinlik Modelleri

İlkbahar ve yaz ayları içerisinde gelin olmayı planlayanlar yazımızı muhakkak okumalılar. Çünkü ilkbahar ve yaz aylarının en trend gelinlik modelleri burada yer almakta.

Fırfırlı gelinlikler

Eğer fırfırlardan hoşlanıyorsanız bu trend tam size göre demektir. Dar kesim uzanıp etek kısımları fırfırlı olan gelinlikler bu yaz oldukça trend. Ancak dar kesim sevmiyorsanız kabarık ve fırfır detaylı gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Bu arada gelinlikteki fırfırlar zevkinize göre isterseniz hafif, isterseniz abartılı şekilde olabilir.

2014 ilkbahar yaz gelinlik modelleri - fırfırlı gelinlik modelleri

Uzun kollu gelinlikler

Özellikle bahar ayları için çok ideal olan bu gelinlikler bu sezon oldukça trend. Ancak bu yaz ayları içerisinde uzun kollu gelinlik giyemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü yaz ayının gelinlik trendleri arasında uzun kollu gelinlik modelleri ilk sıraları çekiyor. Uzun kollu gelinlik yazın nasıl giyerim diye düşünmeyin. Kollar yazlık çok ince kumaştan yapılarak tasarlanıyor ve tamamen yaza uygun hale geliyor. Dantel seviyorsanız dantel kollu gelinlikler de oldukça asil ve şık.

2014 ilkbahar yaz gelinlik modelleri - uzun kollu gelinlik modeli - kolları dantel gelinlik modeli

Balık etek gelinlikler

Eğer dar kesim gelinliklerden hoşlanıyorsanız size balık etek gelinlik modellerini tavsiye ederiz. Çünkü balık etek tarzı gelinlikler bu yaz fazlaca moda.

2014 ilkbahar yaz gelinlik modelleri - balık etek gelinlik modeli

Sade ama asil gelinlikler

Sadelikten hoşlanan bir gelinseniz sade görünümlü gelinlikleri bu yaz rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hafif hareketlendirilmiş ama sade görüntüsünden ödün vermemiş gelinlik modelleri bu yaz çok moda.

2014 gelinlik modelleri - sade ama asil gelinlik modelleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.