2014 İlkbahar Yaz Çanta Trendleri

En Trend Çanta Modelleri

Çanta ve ayakkabı bir kadının olmazsa olmazlarındandır. Özellikle modası sürekli değişen çantalar yüzünden pek çok kadının dolabı çeşit çeşit çantalarla dolup taşmaktadır. Bu yazın çanta trendlerini incelersek birbirinden farklı ve değişik çanta modellerinin moda olduğunu görüyoruz.

Salaş ve büyük çantalar

Bu yaz salaş ve büyük çantalar  yani diğer bir adı ile boha çantalar oldukça trend. Özellikle güzel bir yazlık elbise ile son derece uyumlu duan bu tarz çantaları bir çok markanın vitrininde görmeye hazır olun.

2014 ilkbahar yaz çanta modelleri - salaş ve büyük çanta modelleri

Büyük clutch çantalar

Elde taşınan ve büyüklükleri ile göz dolduran bu tarz çantalar da bu yaza damgasını vuracak çanta modelleri arasında yer alıyor.

2014 ilkbahar yaz çanta modelleri - Büyük clutch çantalar

Retro görünümlü beyaz çantalar

Eğer dünyaca ünlü bir kaç çanta markasının koleksiyonlarına bakarsanız beyaz renk ve retro görünümlü çantaların ne kadar sık kullanıldığını göreceksiniz. Beyaz çanta bu yaz çok moda.

2014 ilkbahar yaz çanta modelleri

Omuzdan askılı ve çapraz askılı çantalar

Özellikle yazın ruhuna çok yakışan omuzdan askılı çantalar bu yaz çok ama çok moda. İster çapraz şekilde takabilir isterseniz de düz bir şekilde omzunuza takabilirsiniz. Her iki şekilde de son derece şık ve son derece güzel duran bu çantalar oldukça trend.

omuz-askılı-çanta-modeli.jpg

Renkli çanta modası

Artık çantanın ve ayakkabının uyumlu renklerde olması gerektiği durumlar mazide kaldı. Hatta artık zıttı moda. Bundan ötürü de kullanımı eskiden zor olduğu için tercih edilemeyen renkli çantaları kullanmak artık çok kolay. Özellikle pembe, yeşil, kırmızı ve pastel tonları gibi yaza yakışan canlı renklerde çantalar bu yaz çok moda.

2014 ilkbahar yaz çanta modelleri - renkli çanta modası

Ağzı büzülen şekilsiz çantalar

Şekli değişik olan ve ağzı büzülerek kapatılan bu tarz çantalar de bu yaz moda olan farklı çanta modelleri arasında geliyor.

çanta modelleri

Baskılı çantalar

Bu yazın belki de en trend çanta modelleri arasında farklı desen baskıları ile bezenmiş çantalar geliyor. Hem iç açıcı bir görüntüye sahip olan bu çantalar hem de son derece şık duruyor.

2014 ilkbahar yaz çanta modelleri - baskılı çanta modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.