2014 Gece Elbisesi Modası

Gece elbiseleri genelde iki çeşitte tasarlanır. Modern gece elbiseleri ve klasik gece elbiseleri şeklinde. Modern gece elbiseleri daha çok kısa gece elbisesi şeklinde olup daha enerjik bir hava yaratır. Klasik gece elbiseleri ise uzun gece elbisesi şeklinde olup, daha ağır bir hava yaratır.

Her iki türlü olan çeşit gece elbiseleri de son derece popüler ve moda olmayı her zaman başarır. 2014 gece elbisesi modasında en trend gece elbisesi modelleri arasında payetli gece elbiseleri ve dantel gece elbiseleri geliyor.

Payetli gece elbiseleri oldukça şık ve gösterişli gece elbiseleridir. Pullu abiye elbiselerden hoşlananlar payetli ve pullu gece elbiselerini tercih edebilirler.

Dantel gece elbiseleri ise daha çok karizmatik ve şık bir hava yaratmak için son derece idealdir. Bu sezon son derece moda olan dantel gece elbiseleri duruşu ile ayrı bir zarafet yaratır. Elbisenin tamamen dantel olmasına gerek yoktur. Sade siyah bir gece elbisesi eğer kolları dantel olarak tasarlanırsa ya da bir yerine dantel kondurulursa çok daha şık olur.

Tül gece elbisesi de aynı dantel gibi oldukça asil ve şık bir hava yaratır. Gene tülü elbisenin bir tarafında kullanırsanız çok daha şık olacaktır. Örneğin düz siyah bir gece elbisesi ve göğüs üzeri tül süslemeli olan bir detay oldukça şık ve farklı olacaktır.

2014 gece elbisesi modelleri

arkası uzun gece elbisesi

kısa-tül-gece-elbisesi.

payetli kısa gece elbisesi

pullu kısa gece elbisesi

siyah straplez kısa gece elbisesi

zımbalı gece elbisesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.