2014 Bahar Modası2014 baharının en trend kıyafetleri

Kışın yavaş yavaş sonlarına yaklaşırken bahar modası çoktan kendini göstermeye başladı bile. Bu bahar oldukça çeşitli kıyafetler moda olacak. Bahara damgasını vuracak olan kıyafetler arasında en çok dikkatimizi çeken yüksek bel etekler oluyor. Bu bahar ve bu yaz yüksek bel etekler oldukça trend.

Elbette trend yüksek bel etek olunca bu eteğin üzerine giyilecek hırka ya da ceket tarzı üstler de ister istemez kısalacak. Yani yüksek bel eteklerinizin üzerine kısa ince hırkalar ya da ceketler çok trend.

Çiçekli elbiseler ise baharın kesinlikle o güzel ruhuna çok yakışacak. Bir çok önemli markanın tasarımında bolca yer kaplayan çiçekli kıyafetler bu baharın incisi olacak.

Hatırlarsanız geçen yaz sezonu boyunca çizgili kıyafetler çok modaydı. Bu bahar da çizgili kıyafetler trend olmaya devam edecek. Hatta daha da çeşitlenerek popülerliğini sürderecek. Özellikle bahar aylarında üzerinize giyeceğiniz kısa ceketlerinizde çizgili desenler çok trend.

Baharın en trend ayakkabı modellerinde ise metalik renk ayakkabılar ilk sırayı çekiyor. Aynı durum çantalarda da geçerli. Aksesuarlarda ise ipli bileklikler, renkli aksesuarlar ve altın rengi takılar oldukça moda. Bu arada çanta tercihinizi ise küçük çantalardan yapın. Çünkü bu bahar özellikle küçük çantalar çok trend.

2014 ilkbahar yaz modası

2014 bahar aylarında neler moda

2014 bahar ve yaz aylarının en trendleri

2014ün-en-trend-kıyafetleri.jpg

2014 baharının en trend kıyafetleri