2013 Sonbahar Kış Saç Trendleri

Bir çok ünlü marka defilelerinde farklı saç tasarımları kullanarak sonbahar ve kış aylarının saç trendleri konusunda bize biraz bilgi vermiştir. Bunun yanında bir çok tasarımcı 2013 sonbahar kış saç modelleri hakkında bize bir çok bilgi vermiştir. Siz de sonbahar kış döneminde en trend saç modellerini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

2013 sonbahar kış saç modelleri

At kuyruğu modelleri

Yaz ayının saç trendlerini okuyanlar bilirler yaz boyunca enseden toplanan at kuyruğu modelleri çok modaydı. 2013 sonbahar kış döneminde de bu tip at kuyruğu saç modelleri çok moda olacak. Ama sadece enseden değil tepeden toplanmış at kuyrukları da sonbahar ve kış döneminde çok trend olacak.

sonbahar kış döneminin en moda saç modelleri

Hafif dalgalı saç modelleri

2013 sonbahar kış döneminde oldukça doğal bir saç modeli olan kendinden dalgalı saçlar oldukça moda. Banyo yaptıktan sonra saçlarınızı örerseniz bu hafif dalgayı yaratabilirsiniz.

en güzel saç modelleri

Kahküllü saç modelleri

Kahkül geçen sezon oldukça trenddi. Kahkül bakımı zor olabileceği için toka kahküllerden alıp saçınıza takmanızı öneririz. Çok doğal ve gerçekmiş gibi görünen modeller var. Son derece şık ve estetik bir görüntü oluşturuyor.

kahküllü saç modeli

Bohem tarzı saçlar

Bohem esintisi tam gaz devam ediyor. Tüm yaz ayını sarmalayan bohem tarzı sonbahar kış aylarını da sarmalayacak. Saçları ortadan ayırıp çiçek kız edasında olan saçlar bu kışın en trendi

bohem tarzı saç modeli

Islak görünümlü saç modelleri

Banyodan yeni çıkmışsınız gibi son derece seksi ve alımlı bir tarz olan ıslak saç modeli bu sonbahar ve kışın trend saçları arasında. Bu modeli bazı saç spreyleri ya da bazı köpüklerle yapabilirsiniz.

ıslak görünümlü saçlar

Modasız kalmayın.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.