2013 Sonbahar kış Moda Trendleri

Ünlü defileler 2013 sonbahar kış döneminde nelerin trend olacağı konusunda bize bolca ipucu verdiler. İşte ünlü tasarımcılardan edindiğimiz bilgilere göre 2013 sonbahar ve kış döneminin trendleri.

Metalik renklerde kıyafetler

2014 yılında da çok moda olacak olan metalik renk kıyafetler 2013 ün sonbaharının gelişi ile hayatımıza girecek ve uzun süre de çıkmayacak.

Mavi kıyafetler

Mavi uzun süredir modanın içinde yer alıyor. Bunun nedeni mavi ve mavinin tonlarını kadınlar çok seviyor. Tasarımcılar da bu ilginin farkında ve sürekli mavi tonlarında kıyafetlerle defilelerini renklendiriyorlar. Herkese yakışan mavi kıyafetlerin bu sezon en moda tonları ise gece mavisi ve açık mavi oluyor.

Beyaz kıyafetler

Bir çoğunuz kışın beyaz da giyilir mi hiç diyorsunuzdur. Anacak artık giyilecek. Çünkü çok ünlü tasarımcılar beyazı defilelerinde bolca kullandılar. Beyazın yerine krem rengi yada kirli beyazı da değerlendirebilirsiniz.

Punk Modası

Versace ve chanel gibi çok ünlü markalar 2013 sonbahar kış defilelerinde punk tarzı kıyafetleri bolca kullandılar. Bu da demek oluyor ki 2013 sonbahar kış döneminde punk tarzı kıyafetler çok moda olacak.

Asker desenli kıyafetler

Kamuflaj kıyafetler tekrar moda. Bununla beraber haki yeşilini sevenlere de müjde. Renk bu sonbahar ve kış döneminin en trend renkler arasına girmeyi başardı.

pastel renk kıyafetler

Önceki yazımızda 2014 yılının en popüler renklerini anlatmıştık. Bu renkler arasında pastel renklerinin yeri fazlaca var. Ancak bu trend 2013 sonbaharında başlayacak. 2013 sonbahar kış döneminde pastel renk kıyafetleri vitrinlerde bolca göreceksiniz.

Ekose desenli kıyafetler

Moda dünyasına belli aralıklarla bir girip bir çıkan popülerliği sürekli değişen bir kıyafet olan ekoseler geri dönüyor. 2013 sonbahar kış döneminde ekoseli kıyafetler fazlaca trend.

2013 sonbahar kış döneminin en trend kıyafetleri

2013 sonbahar kış modası

2013 sonbahar kış trendleri

asker desenli kıyafetler

asker desenli pantolon

beyaz mont

ekose desenli kıyafetler

gece mavisi elbise modeli

punk modası

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir