2013 Sonbahar Kış Moda Renkleri

Sonbahar ve kış ayları geldikçe insanlar grilere ve siyahlara bürünmeye başlar. Ama artık bu durum bir kaç sezondur değişmeye başladı. Çünkü renklerin mevsiminin olmadığı aslında bir çok tasarımcı ve modacı tarafından ispatlandı. Özellikle bu kış rengarenk bir kış olacak. Çünkü 2013 ve 2014 kışının en trend renkleri arasında canlı renkler önemli bir yere sahip olacak.

Siyah ve beyaz kıyafetler

Siyah ve beyazının uyumunu ve şıklığını bilmeyen artık yoktur. Bu iki rengi bir arada kullandığınızda ya da siyah ve beyazın beraber kullanıldığı kıyafetler ciddi anlamda şık ve alımlı duruyor. Ayrıca siyah beyaz kıyafetler sonbahar ve kış aylarının en trend renkleri arasında.

Altın Rengi Kıyafetler

Önceki yazılarımızda 2013 ve 2014 moda trendlerinde altın renginin fazlaca trend olacağından bahsetmiştik. Sonbahar ve kış aylarının trend renkleri arasında altın rengi kıyafetler fazlaca yer alacak. Hatta önceden sürekli geceleri tercih edilen altın rengi artık gündüzleri de en sık tercih edilen kıyafetler arasında olacak.

Pembe renk kıyafetler

Genelde yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz pembe renk kıyafetler bir çok önemli markalar ve modacılar tarafından kış aylarının enerjisini arttırmak için vitrinleri süslemeye hazırlanıyor.

Gece mavisi kıyafetler

Bir kaç sezondur en trend renk olan gece mavisi, 2013 sonbahar kış aylarının da en trend rengi olmaya hazırlanıyor. Ancak sadece gece mavisi ile yetinmeyin, çünkü en az gece mavisi kadar mavinin diğer tonları da bu sonbahar ve kış aylarının en trend renklerinden olacak.

Turuncu renk kıyafetler

Turuncu kışın pek tercih edilmeyen renklerden biri olmasına rağmen bu sonbahar ve kış aylarında en çok trend olacak olan renkler arasında. Özellikle siyah ile beraber kombinlerseniz hem çok şık hem de son derece farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Bir çok ünlü marka yeni sezon tasarımlarında özellikle parlak turuncuyu çok fazla kullanmışlardır.

Yosun yeşili kıyafetler

Yeşil aslında sonbaharın en tercih edilen renkleri arasındadır. Bu gelenek bu sonbahar aylarında da devam edecek. Çünkü 2013 sonbahar sezonunda yeşil oldukça moda olacak. Özellikle yosun yeşili, asker yeşili en trendleri olacak.

Camel renk kıyafetler

Camel renk bu sonbahar ve kış aylarının en trend renkleri arasında olmaya devam edecek. Bir kaç sezondur moda olan camel renk kabanlar bu sezonda son derece trend.

Modasız kalmayın.

2013 - 2014 aylarının en trend renkleri

2013 - 2014 sonbahar kış pantolonları

altın rengi abiye

camel renk kaban

gece mavisi uzun kollu elbise

mavi dantel elbise

turuncu pantolon

uzun kollu pembe elbise

yeşil pantolon

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.