2013 Sonbahar Kış Aksesuar Trendleri

Aksesuar bir kadının kıyafetinin bir tamamlayıcısıdır adeta. Her sezon değişen trendlere aksesuar modası da eklendi. Aksesuar modası da tıpkı diğer kıyafetler gibi sürekli değişiklik göstermekte.

2013 sonbahar ve kış aylarının aksesuar modasında en ilgi çeken detay zincirli ve iri kolyelerin oldukça trend olması. Bunun yanında tasma şeklindeki kolyeler de son derece popüler.

Zincirli kıyafetlerin bu sonbahar ve kış döneminde çok trend olduğunu artık biliyorsunuzdur. Bu nedenle aksesuarlarda da zincir detaylarını sık sık göreceksiniz. Zincirli kemerler, zincirli bileklikler son derece popüler olacak.

Boncuklu bileklikler ise her zaman moda kalmayı başaran ender aksesuarlardan biridir. Bu sonbahar ve kış döneminde boncuklu bileklikler son derece trend.

Bir çok ünlü markanın defilelerine bakarsanız barok tarzı küpeler göreceksiniz. Barak tarzı küpeler bu sonbahar ve kış aylarının en gözde olacak olan aksesuarları arasında olacak.

Minimalist kolye ve bilekliklerden de en kısa sürede edinmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu tarz kolye ve bileklikler sezona damgasını vuracak.

Modasız kalmayın.

2013 aksesuar modelleri

2013 sonbahar kış aksesuar modelleri

boncuklu bileklikler

en şık bileklik modelleri

en trend aksesuar modelleri

zincirli bileklik

zincirli kemer

zincirli kolye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.