2013 İlkbahar Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü modelleri

Yazla birlikte en çok kullanılan aksesuarlardan biride şüphesiz güneş gözlükleridir. Güneş gözlükleri hem göz sağlığı açısından hem de estetik açıdan tercih edilmesi gereken bir aksesuardır.

Bu sezonun güneş gözlüğü modelleri ise bir kaç çeşitten oluşuyor. Bu sezon en trend güneş gözlüğü modelleri arasında aynalı güneş gözlükleri var. Aynalı güneş gözlükleri bundan bir kaç sezon önce de oldukça modaydı ve şimdi daha şık modelleri ile geri döndü. Bir çok önemli marka aynalı güneş gözlükleri tasarladı bile.

Yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri ise daha çok hipi tarzında kullanılan bir gözlük çeşidi iken yeni sezonun gelmesi ile en trend gözlük modellerinden oldu.

Renkli camlardan oluşan güneş gözlükleri ise gucci markasının bu şekilde güneş gözlükleri tasarlaması ile gerçekleşti. Kemik çerçeveden oluşan ve hafif şeffaf ve renk geçişlerinin olduğu güneş gözlükleri bu sezon çok trend.

Desenli güneş gözlüğü çerçeveleri ise bu sezon oldukça moda. Dünyaca ünlü markalar güneş gözlüğü tasarımlarında çerçevelere daha bir önem vermişler ve çerçevelerin kenarlarında ya da üzerinde hoş desenlerle süslemişlerdir.

Burada en güzel ve en trend güneş gözlüğü modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

2013 güneş gözlüğü modelleri

aynalı güneş gözlüğü modeli

en güzel aynalı güneş gözlüğü modeli

en güzel güneş gözlükleri

mavi camlı güneş gözlüğü

renkli çerçeveli güneş gözlüğü

renkli güneş gözlüğü

yuvarlak çerçeve güneş gözlüğü

en trend güneş gözlüğü modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.