2013 Erkek Modası

Sezonun Erkek modası

Günümüzde kadın modası kadar artı erkek modasının da önemi değişti ve gelişti. Erkekler artık eşlerini alışveriş mağazalarında kapıda beklemek yerine bizzat alışveriş yapar hale geldi. Bunun nedeni ise hem yeni gelen nesil oldukça bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren bir nesil, hem de modanın artık erkekler için de farklı tasarımlarda bulunması.

Bu sezonun erkek modasına ve nelerin bu sezon erkekler için trend olduğuna bir bakalım.

Bu sezonun erkek modasında dikkat çeken ayrıntılar renkler oluyor. Bilindiği üzere bu sezon moda dünyasında renkler çok trend. Bu durum erkek modasına da sıçradı. Renkli erkek pantolonları, renkli erkek gömlekleri bu sezon oldukça trend. Bunun yanında erkek modasında bu sezon baskılı kıyafetler de oldukça moda.

Erkek modasında en trend renkler, saks mavisi, neon sarısı, yeşil, kırmızı, mercan renkleri ve oranj. Beyaz ise bir kaç sezondur erkek giyimde oldukça popüler. Beyazın popülerliği erkek giyimde daha çok uzun süreceğe benziyor.

Canlı renkleri kullanmakatan çekinenler de unutulmamaış. Canlı ve neon renklerin yanında naturel renkler de erkek modasında oldukça trend. Bu renkler toprak rengi tonları, duman rengi, bej ve kum renkleri.

Erkek pantolon modasında ise bu sezon değişim var. Kısa ve dar paça pantolonlar bu sezon çok moda. Bu paçanın adı İtalyan paçası ve İtalyan paça pantolonlar bu sezonun erkek modasında en trend olan giyim tarzı. Bunun yanında renkli pantolonlar da oldukça trend. Kısa paça görüntüsünü pantolon paçasını yukarı doğru kıvırarak da sağlayabilirsiniz. Bu tarz da bu sezon çok trend.

Gucci’nin erkek giyim moda defilesini incelerseniz kısa paça renkli pantolonlar ya da paçası kıvrılmış pantolonlar ile altına çorapsız giyilen ayakkabıları göreceksiniz.

Golf pantolonu olarak bir dönem isimlendirilen erkek şortları ise bu sezon inanılmaz trend. Görmeye pek alışık olmadığımız bir trend olan bu moda artık sık sık göreceğimiz bir tarza dönüşecek gibi. Çünkü bir çok önemli erkek markaları şortlara defilelerinde bolca yer verdiler.

Erkek modasında en çok değişime uğrayan ise erkek gömlekleri oldu. Erkek gömleklerinde bolca çeşitlilik sağlandı. Bu sezonun en trend erkek gömlekleri polo yaka gömlekler, dik yaka gömlekler, devrik yaka gömlekler, denim gömlekler, kadife gömlekler, saten gömlekler, jarse gömlekler, ipek gömlekler, hayvan figürlü gömlekler, dinsel temalı gömlekler, çizgili gömlekler, çiçekli gömlekler.

Erkek gömlek modellerinde trend olan renkler ise, limon sarısı, nane rengi, kırmızı, mavi, turuncu ve siyah.

Erkek modasında bir diğer dikkat çeken ise kruvaze ceketler oluyor. Bir kaç sezondur moda olan ve erkekleri olduklarından daha da çekici gösteren blazer ceketler bu sezon olmadığı kadar moda. Blazer ceketlerinizi kot pantolonlarınızla günlük olarak, kumaş pantolonlarınızla daha özel durumlarda rahatlıkla kullanabilir ve oldukça trend bir görüntü yaratabilirsiniz. Hatta bu sezonun en trend giyimi şık ve spor bir blazer ceket ile altına kot pantolon.

Erkek modasında öne geçen diğer bir giysi ise trençkotlar. Erkek trençkotları güzel tasarımları ve şıklıkları ile göz kamaştıracak.

Burada sezonun en trend erkek modası yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

2013 erkek modası

2013,2014 erkek modası

açık renk erkek trençkot

erkek giyim

erkek için şık uzun şort

erkek kısa şort modeli

erkek renkli pantolon

erkek trençkot

toprak rengi takım elbise

loading...

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir