2013 2014 Gömlek Modelleri

En moda bayan gömlek modelleri

Modayı takip eden kadınlar çok iyi bilirler bu sezon gömlekler fazlaca trend. Bu nedenle ünlü markaların vitrinlerinde birbirinden güzel kadın gömlek modellerini sıklıkla göreceksiniz.

Bu sezonun gömlek modelleri oldukça şık ve estetik. Modellerin çoğu dış görünümüne önem veren ve farklı giyinmek isteyen kadınları kesinlikle çok mutlu edecektir.

Sezonun moda gömlek modelleri içinde renk olarak en popüler renk beyaz. Düz beyaz dar kesim yarım kollu gömlekler bu sezonun en trend gömlek modeli olacak. Bunun yanında beyazla beraber mavi, yeşil, siyah turuncu ve kırmızı da bu sezonun gömlek rengi modasında yer alan renkler.

Bu sezon transparan ve şaffaflık modası tüm markaları sardı. Bu nedenle tam anlamıyla trende uygun bir gömlek arıyorsaznı model seçerken vücudunuza oturan ve hafif transparan gömlekleri tercih etmenizde fayda vardır.

Fırfır da bu sezonun modalarından. Eğer fırfırdan hoşlanıyorsanız kolsuz fırfırlı gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer moda gömlek modelleri ise kareli gömlek modelleri ve çizgili gömlek modelleri.

Burada en trend ve en şık gömlek modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

beyaz kadın gömlek modelleri

en güzel gömlek modeli

 

çizgili kadın gömlek modeli

en şık gömlek modelleri

en trend bayan gömlek modelleri

kareli gömlek modeli

leopar desenli gömlek modeli

renkli gömlek modeli

renkli kadın gömlek modeli

siyah beyaz kadın gömlek

siyah kadın gömlek modeli

turuncu kadın gömlek modeli

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir