2013 2014 Çanta Modelleri

2013 2014 sonbahar kış çanta modası

kadınların önemli bir aksesuarı olan çanta modası 2013 2014 sonbahar kış sezonunda nasıl olacak merak edenler için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Moda haftalarında kullanılan çantalar ve çok ünlü markaların defilelerinde sergilenen çantalar önümüzdeki sezonun çanta modasını belirledi bile. Önümüzdeki sezon çanta modellerinde dikkat çekici olan baskın özellik asilleşmiş çantalar olacak. 2014 çanta modasına zincirler damga vuracak. Önümüzdeki sezon zincirli çantalar çok trend olacak.

Zincirlerin yanında 2014 kışına damgasını vuracak bir diğer detay da kürklü çantalar olacak. Kürk detaylı çantalar ve zincirli çantalar önümüzdeki sezon popüler çanta modelleri olacak.

Rugan çantalar da son derece trend olacak. Kare şeklinde rugan el çantaları önemli markaların defilelerinde yoğunlukla kullanıldı. Dolce&Gabbana 2014 sonbahar kış çanta modasında gri retro çantalar sıklıkla kullanıldı. Vintage tarzı adı altındaki eski tip el çantaları da son derece trend olacak.

Bu arada zincirin yanında metal detaylar ve tokalar da önümüzdeki sezon çantalarda sıklıkla kullanılacak ve bu detay çok trend olacak. Geçen sezon çok moda olan zarf şeklindeki çantalar önümüzdeki sezon da son derece trend olacak. Modern ve çağdaş şehir kadınını yansıtan zarf şeklindeki el çantaları kadınların eline çok yakışacak.

Bir dönem çok trend olan ve kullanışlılığı ile tercih sebebi olan katlamalı çantalar 2014 kış sezonunda da çok trend olacak. Önümüzdeki sezonun renkleri arasında siyah çanta modelleri ve gri çanta modelleri de kışa damgasını vuracak.

Burada en şık en moda 2013 2014 çanta modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

2013 2014 çanta modelleri

2014 çanta modelleri

en moda zincirli çanta modelleri

en şık zarf çanta modelleri

en trend çanta modelleri

kare şeklinde çanta modelleri

mavi zincirli çanta modelleri

siyah zincirli çanta modelleri

zarf şeklinde çanta modelleri

zincirli deri çanta modelleri

zincirli kürklü çanta modelleri

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir